Stop: | Ankomst: | Afgang: | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|
Næstved St. | Kl. 17:20 | Re 4250 | ||
Glumsø St. | Kl. 17:27 | Kl. 17:28 | ||
Ringsted St. | Kl. 17:35 | Kl. 17:37 | ||
Borup St. | Kl. 17:45 | Kl. 17:46 | ||
Viby Sjælland St. | Kl. 17:51 | Kl. 17:52 | ||
Roskilde St. | Kl. 17:58 | Kl. 17:59 | ||
Trekroner St. | Kl. 18:02 | Kl. 18:03 | ||
Hedehusene St. | Kl. 18:06 | Kl. 18:07 | ||
Høje Taastrup St. | Kl. 18:11 | Kl. 18:12 | ||
Glostrup St. | ||||
Valby St. | Kl. 18:20 | Kl. 18:21 | ||
København H | Kl. 18:26 |