|
Lemvig St. (Lemvig Kom)
|
|
Kl. 07:45
|
Bus 24
|
|
Romvej (Lemvig Kom)
|
Kl. 07:46
|
Kl. 07:46
|
|
|
Lemvig Gymnasium (Lemvig Kom)
|
Kl. 07:47
|
Kl. 07:47
|
|
|
Rom kirke (Lemvig Kom)
|
Kl. 07:51
|
Kl. 07:51
|
|
|
Vilhelmsborg (Lemvig Kom)
|
Kl. 07:54
|
Kl. 07:54
|
|
|
Rødemølle (Lemvig Kom)
|
Kl. 08:00
|
Kl. 08:00
|
|
|
Vilhelmsborgvej/Bossenhøjvej (Lemvig Kom)
|
Kl. 08:01
|
Kl. 08:01
|
|
|
Hestbæk (Struer Kom)
|
Kl. 08:03
|
Kl. 08:03
|
|
|
Linde (Struer Kom)
|
Kl. 08:07
|
Kl. 08:07
|
|
|
Krunderup (Holstebro Kom)
|
Kl. 08:11
|
Kl. 08:11
|
|
|
UCH Døesvej (Holstebro Kom)
|
Kl. 08:19
|
Kl. 08:19
|
|
|
Holstebro Gymnasium (Holstebro Kom)
|
Kl. 08:20
|
Kl. 08:20
|
|
|
Museum/Nørrebrogade (Holstebro Kom)
|
Kl. 08:22
|
Kl. 08:22
|
|
|
Frøjkvej/Nørrebrogade (Holstebro Kom)
|
Kl. 08:23
|
Kl. 08:23
|
|
|
Nørreportcentret (Holstebro Kom)
|
Kl. 08:26
|
Kl. 08:26
|
|
|
Holstebro Trafikterminal
|
Kl. 08:29
|
|
|