Stop: | Ankomst: | Afgang: | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|
Aarhus H | Kl. 20:45 | IC 71472 | ||
Viby Jylland St. | ||||
Hørning St. | ||||
Skanderborg St. | Kl. 20:57 | Kl. 20:59 | ||
Horsens St. | Kl. 21:12 | Kl. 21:14 | ||
Hedensted St. | ||||
Vejle St. | Kl. 21:29 | Kl. 21:31 | ||
Brejning St. | ||||
Børkop St. | ||||
Fredericia St. | Kl. 21:47 | Kl. 21:53 | ||
Middelfart St. | Kl. 22:00 | Kl. 22:01 | ||
Kauslunde St. | ||||
Nørre Aaby St. | ||||
Ejby St. | ||||
Gelsted St. | ||||
Aarup St. | ||||
Bred St. | ||||
Skalbjerg St. | ||||
Tommerup St. | ||||
Holmstrup St. | ||||
Odense St. | Kl. 22:23 | Kl. 22:27 | ||
Langeskov St. | Kl. 22:34 | Kl. 22:35 | ||
Nyborg St. | Kl. 22:42 | Kl. 22:44 | ||
Korsør St. | Kl. 22:56 | Kl. 22:57 | ||
Slagelse St. | Kl. 23:09 | Kl. 23:10 | ||
Sorø St. | Kl. 23:18 | Kl. 23:19 | ||
Ringsted St. | Kl. 23:26 | Kl. 23:28 | ||
Borup St. | ||||
Viby Sjælland St. | ||||
Roskilde St. | Kl. 23:44 | Kl. 23:46 | ||
Trekroner St. | ||||
Hedehusene St. | ||||
Høje Taastrup St. | Kl. 23:52 | Kl. 23:54 | ||
Glostrup St. | ||||
Valby St. | Kl. 00:03 | Kl. 00:04 | ||
København H | Kl. 00:10 |