Stop: | Ankomst: | Afgang: | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|
Østerport St. | Kl. 17:51 | IC 70169 | ||
Nørreport St. | Kl. 17:53 | Kl. 17:54 | ||
København H | Kl. 17:57 | Kl. 18:04 | ||
København Syd St. | Kl. 18:08 | Kl. 18:09 | ||
Køge Nord St. | Kl. 18:23 | Kl. 18:24 | ||
Ringsted St. | Kl. 18:37 | Kl. 18:39 | ||
Sorø St. | Kl. 18:46 | Kl. 18:48 | ||
Slagelse St. | Kl. 18:55 | Kl. 18:57 | ||
Korsør St. | Kl. 19:05 | Kl. 19:06 | ||
Nyborg St. | Kl. 19:17 | Kl. 19:19 | ||
Langeskov St. | ||||
Odense St. | Kl. 19:32 | Kl. 19:34 | ||
Holmstrup St. | ||||
Tommerup St. | ||||
Skalbjerg St. | ||||
Bred St. | ||||
Aarup St. | ||||
Gelsted St. | ||||
Ejby St. | ||||
Nørre Aaby St. | ||||
Kauslunde St. | ||||
Middelfart St. | Kl. 19:56 | Kl. 19:57 | ||
Fredericia St. | Kl. 20:05 |