Stop: | Ankomst: | Afgang: | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|
Fredericia St. | Kl. 01:53 | IC 1488 | ||
Middelfart St. | Kl. 02:00 | Kl. 02:02 | ||
Kauslunde St. | ||||
Nørre Aaby St. | ||||
Ejby St. | ||||
Gelsted St. | ||||
Aarup St. | ||||
Bred St. | ||||
Skalbjerg St. | ||||
Tommerup St. | ||||
Holmstrup St. | ||||
Odense St. | Kl. 02:24 | Kl. 02:26 | ||
Langeskov St. | ||||
Nyborg St. | Kl. 02:38 | Kl. 02:40 | ||
Korsør St. | Kl. 02:52 | Kl. 02:53 | ||
Slagelse St. | Kl. 03:01 | Kl. 03:02 | ||
Sorø St. | Kl. 03:10 | Kl. 03:11 | ||
Ringsted St. | Kl. 03:19 | Kl. 03:21 | ||
Borup St. | ||||
Viby Sjælland St. | ||||
Roskilde St. | Kl. 03:36 | Kl. 03:37 | ||
Trekroner St. | ||||
Hedehusene St. | ||||
Høje Taastrup St. | Kl. 03:44 | Kl. 03:45 | ||
Glostrup St. | ||||
Valby St. | Kl. 03:53 | Kl. 03:54 | ||
København H | Kl. 04:00 | Kl. 04:17 | ||
Ørestad St. | Kl. 04:24 | Kl. 04:25 | ||
Tårnby St. | Kl. 04:27 | Kl. 04:28 | ||
CPH Lufthavn | Kl. 04:31 |