|
Fredensborg St.
|
|
Kl. 22:47
|
Bus 370R
|
|
Fredensborg Skole, Benediktevej (Benediktevej)
|
Kl. 22:47
|
Kl. 22:47
|
|
|
Asminderødgade (Benediktevej)
|
Kl. 22:48
|
Kl. 22:48
|
|
|
Benediktevej (Båstrupvej)
|
Kl. 22:49
|
Kl. 22:49
|
|
|
Lystholm (Båstrupvej)
|
Kl. 22:49
|
Kl. 22:49
|
|
|
Dannevang (Lystholm)
|
Kl. 22:49
|
Kl. 22:49
|
|
|
Lystholm Plejecenter (Lystholm)
|
Kl. 22:50
|
Kl. 22:50
|
|
|
Højsagervej (Humlebækvej)
|
Kl. 22:55
|
Kl. 22:55
|
|
|
Digelsvej (Humlebækvej)
|
Kl. 22:56
|
Kl. 22:56
|
|
|
Kildegård (Humlebækvej)
|
Kl. 22:57
|
Kl. 22:57
|
|
|
Hørsholmvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 22:59
|
Kl. 22:59
|
|
|
Langebjergparken (Fredensborgvej)
|
Kl. 23:00
|
Kl. 23:00
|
|
|
Bogårdsvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 23:00
|
Kl. 23:00
|
|
|
Boserupvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 23:01
|
Kl. 23:01
|
|
|
Baunebjergvej (Fredensborgvej)
|
Kl. 23:01
|
Kl. 23:01
|
|
|
Humlebæk St., Vest (Humlebæk St.)
|
Kl. 23:05
|
Kl. 23:05
|
Bus 370R
|
|
Teglværksparken (Teglgårdsvej)
|
Kl. 23:07
|
Kl. 23:07
|
|
|
Dageløkkeparken (Teglgårdsvej)
|
Kl. 23:09
|
|
|