Stop: | Ankomst: | Afgang: | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|
Sorø St. (Stationspladsen) | Kl. 07:33 | Bus 425 | ||
Enghavevej (Banevej) | Kl. 07:33 | Kl. 07:33 | ||
Sorø Akademi (Priorgade) | Kl. 07:35 | Kl. 07:35 | ||
Holberg Arkaden (Rolighed) | Kl. 07:36 | Kl. 07:36 | ||
Sorø Byterminal (Rådhusvej) | Kl. 07:38 | Kl. 07:38 | ||
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen) | Kl. 07:38 | Kl. 07:38 | ||
Møllehaven (Holbækvej) | Kl. 07:39 | Kl. 07:39 | ||
Acasievej (Holbækvej) | Kl. 07:39 | Kl. 07:39 | ||
Apotekervej (Holbækvej) | Kl. 07:40 | Kl. 07:40 | ||
Røde Kors Hjem (Holbækvej) | Kl. 07:41 | Kl. 07:41 | ||
Pedersborg Søholm (Holbækvej) | Kl. 07:42 | Kl. 07:42 | ||
Østervænget (Elmebjergvej) | Kl. 07:43 | Kl. 07:43 | ||
Fulbyvej (Elmebjergvej) | Kl. 07:44 | Kl. 07:44 | ||
Elmebjergvej | Kl. 07:44 | Kl. 07:44 | ||
Nødbrøndsvej (Sorøvej) | Kl. 07:49 | Kl. 07:49 | ||
Døjringe Huse (Sorøvej) | Kl. 07:50 | Kl. 07:50 | ||
Saltofte (Sorøvej) | Kl. 07:53 | Kl. 07:53 | ||
Stenlille skole (Elmevej) | Kl. 07:57 | Kl. 07:57 | ||
Stenlille St. (Stationsvej) | Kl. 08:00 |