Stop: | Ankomst: | Afgang: | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|
Østerport St. | Kl. 18:51 | IC 173 | ||
Nørreport St. | Kl. 18:53 | Kl. 18:54 | ||
København H | Kl. 18:57 | Kl. 19:04 | ||
København Syd St. | Kl. 19:08 | Kl. 19:09 | ||
Køge Nord St. | Kl. 19:23 | Kl. 19:24 | ||
Ringsted St. | Kl. 19:37 | Kl. 19:39 | ||
Sorø St. | Kl. 19:46 | Kl. 19:48 | ||
Slagelse St. | Kl. 19:55 | Kl. 19:57 | ||
Korsør St. | Kl. 20:05 | Kl. 20:06 | ||
Nyborg St. | Kl. 20:17 | Kl. 20:19 | ||
Langeskov St. | ||||
Odense St. | Kl. 20:32 | Kl. 20:34 | ||
Holmstrup St. | ||||
Tommerup St. | ||||
Skalbjerg St. | ||||
Bred St. | ||||
Aarup St. | ||||
Gelsted St. | ||||
Ejby St. | ||||
Nørre Aaby St. | ||||
Kauslunde St. | ||||
Middelfart St. | Kl. 20:56 | Kl. 20:57 | ||
Fredericia St. | Kl. 21:05 | Kl. 21:13 | ||
Børkop St. | ||||
Brejning St. | ||||
Vejle St. | Kl. 21:26 | Kl. 21:28 | ||
Hedensted St. | ||||
Horsens St. | Kl. 21:42 | Kl. 21:44 | ||
Skanderborg St. | Kl. 21:58 | Kl. 22:00 | ||
Hørning St. | ||||
Viby Jylland St. | ||||
Aarhus H | Kl. 22:12 |