Stop: | Ankomst: | Afgang: | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|
Aarhus H (Letbane) | Kl. 15:48 | Letbane L1 | ||
Dokk1 (Letbane) | Kl. 15:50 | Kl. 15:50 | ||
Skolebakken (Letbane) | Kl. 15:51 | Kl. 15:51 | ||
Østbanetorvet (Letbane) | Kl. 15:53 | Kl. 15:53 | ||
Risskov Strandpark (Letbane) | Kl. 15:56 | Kl. 15:56 | ||
Vestre Strandalle (Letbane) | Kl. 15:58 | Kl. 15:59 | ||
Torsøvej (Letbane) | Kl. 16:01 | Kl. 16:01 | ||
Lystrup (Letbane) | Kl. 16:06 | Kl. 16:07 | ||
Hovmarken (Letbane) | Kl. 16:09 | Kl. 16:09 | ||
Hjortshøj (Letbane) | Kl. 16:11 | Kl. 16:11 | ||
Skødstrup (Letbane) | Kl. 16:14 | Kl. 16:14 | ||
Løgten (Letbane) | Kl. 16:16 | Kl. 16:16 | ||
Hornslet (Letbane) | Kl. 16:21 | Kl. 16:22 | ||
Mørke (Letbane) | Kl. 16:26 | Kl. 16:26 | ||
Thorsager (Letbane) | Kl. 16:30 | Kl. 16:30 | ||
Ryomgård (Letbane) | Kl. 16:34 | Kl. 16:36 | ||
Kolind (Letbane) | Kl. 16:40 | Kl. 16:40 | ||
Trustrup (Letbane) | Kl. 16:49 | Kl. 16:50 | ||
Hessel (Letbane) | Kl. 16:57 | Kl. 16:57 | ||
Grenaa (Letbane) | Kl. 17:00 |