Stop: | Ankomst: | Afgang: | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|
Fredericia St. | Kl. 23:53 | IC 1480 | ||
Middelfart St. | Kl. 00:00 | Kl. 00:01 | ||
Kauslunde St. | ||||
Nørre Aaby St. | ||||
Ejby St. | ||||
Gelsted St. | ||||
Aarup St. | ||||
Bred St. | ||||
Skalbjerg St. | ||||
Tommerup St. | ||||
Holmstrup St. | ||||
Odense St. | Kl. 00:23 | Kl. 00:33 | ||
Langeskov St. | Kl. 00:44 | Kl. 00:45 | ||
Nyborg St. | Kl. 00:56 | Kl. 00:57 | ||
Korsør St. | Kl. 01:09 | Kl. 01:10 | ||
Slagelse St. | Kl. 01:18 | Kl. 01:20 | ||
Sorø St. | Kl. 01:27 | Kl. 01:28 | ||
Ringsted St. | Kl. 01:36 | Kl. 01:41 | ||
Køge Nord St. | Kl. 01:53 | Kl. 01:54 | ||
København Syd St. | Kl. 02:08 | Kl. 02:09 | ||
København H | Kl. 02:14 | Kl. 02:24 | ||
Ørestad St. | Kl. 02:30 | Kl. 02:31 | ||
Tårnby St. | Kl. 02:33 | Kl. 02:34 | ||
CPH Lufthavn | Kl. 02:37 |